Filosofija

Apie interneto biurą

Turime patirtį kuriant interneto projektus nuo 2004 metų. Per šį laiką įgyvendinta apie 400 įvairaus dydžio projektų.

Įgyvendinus šimtus projektų atsirado poreikis estetikai, tvarkai, preciziškumui. Matėme, kaip platformos keičia vienos kitą, technologijos atsiranda ir išnyksta. Tačiau yra tendencijos, kurios nesikeičia - jas ir norime tobulinti.

Šios tendencijos yra:
1. Tvarkingas svetainės kodas.
2. Aiškus svetainės atvaizdavimas įvairiuose įrenginiuose.
3. Skoningas, profesionalus, aiškus, neapkrautas dizainas.
4. Aiškus, greitas ir paprastas svetainės valdymas.
5. Egzotiškų technologijų nenaudojimas.

Manome, kad baigėsi laikas, kai svetainė bus skirta pasirodyti, sukurti perdėtą įspūdį. Manome, kad interneto svetainė turėtų gerai atlikti savo svarbiausias funkcijas - perteikti informaciją, aiškiai leisti išsirinkti produkciją ir t.t.

Kaip kuriame dizainą?

Klientai gali gauti du skirtingus dizaino variantus, tačiau mūsų tikslas pataikyti tiesiai į dešimtuką iš pirmo karto, todėl prieš darydami pirmąjį dizainą variantą skiriame daug laiko išsiaiškinti tikslius kliento ir verslo poreikius, stilių ir kitus reikalavimus.

Kurdami interneto svetainės dizainą laikomės šių vertybių:
1. Aiškumas, estetika, tvarka.
2. Galimybė aiškiai atvaizduoti turinį visuose įrenginiuose.
3. Sklandus svetainės veikimas visose naršyklėse ir įrenginiuose.

Jei klientui iš dviejų pasiūlytų skirtingų dizaino variantų netinka nei vienas, 99 eurų avansas negrąžinamas.

Kas yra BYKECMS?

Tai mūsų autorinė turinio valdymo sistema, kuri skirta Jūsų interneto svetainės turiniui valdyti.

Esame sukūrę apie 50 įvairių paskirčių turinio valdymo sistemų. Galiausiai kilo noras sukurti tokią, kuri atitiktų mūsų filosofiją. Šitaip gimė BYKECMS.

BYKECMS esminis tikslas - galimybė kurti aiškias, tvarkingas, profesionalias ir estetiškas svetaines už minimalius kaštus.

Šios sistemos kodas yra viešai prieinamas visiems programuotojams, o sistema yra nemokama naudojant ją nekomerciniais tikslais. Todėl mūsų sukurtų svetainių kode nėra paslapčių - visą sukurtą svetainę galime bet kada atiduoti Jums.

Kodėl nenaudojame PrestaShop?

Naudodami PrestaShop platformą esame sukūrę ne vieną el. parduotuvę. Šios platformos atsisakėme dėl šių priežasčių:
1. Nėra galimybės sukurti profesionalų dizainą už mažus kaštus, nes PrestaShop dizainas išskaidytas į daug puslapių. Daug iš jų klientui gali neprireikti.
2. Sudėtinga įgyvendinti specifines funkcijas - reikalinga redaguoti Core, Back-Office kodą, o tam ši sistema nepritaikyta.
3. Sudėtinga už mažus kaštus sukurti tvarkingą el. parduotuvę, kurią gerai atvaizduotų visuose įrenginiuose.
4. Netvarkingas email templeitų kodas, nepatogi ir netvarkinga vertimų sistema.

Kodėl nenaudojame Wordpress?

Esame sukūrę ne vieną svetainę naudodami Wordpress platformą, tačiau jos atsisakėme dėl:
1. Wordpress dizaino šablonai perkami per ThemeForest, o ten pardavėjai stengiasi į vieną paketą sudėti kuo daugiau dizaino variantų, kad klientai pirktų. Rezultate labai stipriai nukenčia kokybė, o kokybiški šablonai sulaukia mažai pardavimų, todėl autoriai jų tiesiog netobulina, nepalaiko.
2. Nekokybiški Wordpress dizainai-šablonai (95% rinkos) prastai atvaizduojami įvairių įrenginių ekranuose. Juose daug kodo, kuris dėl kiekybės nėra gerai išbandytas visose naršyklėse ir įrenginiuose.

Dėl šių priežasčių norėdami sukurti kokybišką svetainę Wordpress platformoje investuodavome tiek laiko, kad Wordpress privalumai nebeatpirkdavo investuoto laiko.

El. pašto dežutės

Taip, galėsite turėti iki 10 pašto dežučių. Jei būtų poreikis didesniam jų kiekiui - visada yra galimybė nukreipti el. paštą į Jūsų išsipirktą serverį.

Visiems klientams rekomenduojame konfigūruoti pašto dežutes naudojant Gmail, dėl patogesnio pašto naudojimo, paprastos konfigūracijos visose įrenginiuose. Galima Jūsų svetainės el. pašto adresą pridėti prie Jūsų turimos Gmail anketos ar sukurti naują. Klientai nematys, kad Jūs naudojate Gmail, nes išsiųstų laiškų galinį adresą rodys "info@jusu-svetaine.lt".

Ar galima svetainę talpinti savo serveryje?

Taip. Sukurtą svetainę galite talpinti savame serveryje. BYKECMS sistema puikiai veikia net ir labai kuklius parametrus turinčiame hostinge - ekonomiška.

Turinio valdymo sistema yra atviro kodo, todėl visą svetainės kodą galime perduoti Jums bet kurią akimirką, jei norite svetainę tobulinti savarankiškai ar talpinti savo serveryje.

Kokias technologijas naudojame?

Naudojame jau tradicine Lietuvoje tapusia programavimo kalbą PHP ir jos populiariausią karkasą Laravel. Toks pasirinkimas Jūsų svetainės kodą padaro prieinamu maksimaliam programuotojų skaičiui Lietuvoje.

Esant reikalui esame bet kuriuo metu pasirengę pereiti prie kitos programavimo kalbos ar karkaso. Svarbiausia mums - galimybė greitai, patogiai programuoti reikalingas funkcijas interneto svetainėms.

Vengiame sudėtingų įskiepių svetainėse. Siekiame, kad svetainės kodas veiktų nepriekaištingai visuose įrenginiuose ir naršyklėse, o integruojant egzotiškas technologijas ar įskiepius dažnai atsiranda veikimo sutrikimų.


Interneto biuras